خبرها

لیبل تقلبی اجناس کارشر. با توجه به زیاد شدن محصولات تقلبی در بازار برای رفاه حال مشتریان عزیز بر آن شدیم که تفاوتهای دستگاههای تقلبی و اصلی را برای دنبال کننده های عزیز توضیح دهیم.
علم و تکنولوژی به عنوان یکی از مهمترین شاخصه های تمدن بشری , محصول تلاش فکری و دسته جمعی بشریت بوده و همه انسانها در تولید و انباشت آن به نوعی نقش ایفا نموده اند.توسعه و گسترش تکنیک و فناوری مستلزم مشارکت و فعالیت جمعی همه انسانها در چارچوب تعامل , تفاهم و تبادل آراء و نظرات و تجربیات است.
ما بخارشو فرسوده شما را خریداریم با توجه به هفته بهره وری و بهینه سازی مصرف و به دلیل جلب رضایت شما مصرف کنندگان بخار شو این مجموعه که نماینده انحصاری بخارشو سفید کارشر (کارچر)در خاورمیانه و تنها وارد کننده در ایران می باشد در نظر دارد بخارشوهای فرسوده مشتریان(هر برند و محصول هر کشوری)را با بخارشوهای انتخابی مشتری تعویض نماید.

کارشر ( کارچر ) ( کرشر )، ارائه جهانی از تکنولوژی و محصولات پاک کننده ،خانواده کارشر در حال حاضر به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه سیستمهای پاک کننده در جهان می باشد.

کارشر(کارچر) (کرشر)  از طریق عملکرد بی نظیر، خلاقیت و کیفیت تفاوت ایجاد می کند. هدایای طراحی و ثبت اختراع ماشین آلات تمیز کننده کارشر (کارچر) (کرشر )ترکیبی از کاربری آسان،قابلیت بالا و طراحی بی نظیر است.

نوآوری کارشر (کارچر) (کرشر) و پیشروی به سمت دستیابی به راه حل بهتر شرکت را متمایز ساخته ،و با ثبت اختراعات و دریافت جوایز از موسسه های به نام به دفعات خود را ثابت کرده است.بیش از 1300 اختراع ثبت شده و مدلهای پرکاربرد نشانگر تنوع و خلاقیت شرکت می باشد.
تحقیقات داخلی و توسعه راه حلهای پاکیزگی: کارشر  (کارچر) (کرشر)دائما در تلاش است که برای هر کدام از قسمتهای کار پاک کنندگی بهترین راه حل را ارائه دهد.

به همین دلیل است که کارشر( کارچر) (کرشر) سیستمهای قدرتمند خود را دقیقا مطابق با ماشین آلات ساخته شده،تجهیزات و مواد پاک کننده ارتقا می دهد.به منظور بهترین پاسخگویی به نیازهای مشتریهایمان ما از اپراتورهای خصوصی و حرفه ای به طور همیشگی استفاده می کنیم.

نگرشهای بدست آمده تاثیر مستقیم بر روی توسعه محصولات جدید دارد.این به این معناست که ما میتوانیم تضمین کنیم که هر کدام از اختراعات جدید ما نه تنها پاسخگوی نیازهای شما در وظایف پیچیده تمیز کردن باشد بلکه کار را برای اپراتور تا حد ممکن آسان می کند